Wydarzenia

Domówka z gwiazdą - Kevin nie sam w Twoim domu!

11stycznia 2017

Domówka z gwiazdą - Kevin nie sam w Twoim domu!

Festiwal Szczecin Jazz  (1-12.03.2017) zbliża się wielkimi krokami, dlatego pora na małą rozgrzewkę. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygraną jest prywatny koncert Kevina Mahogenego w TWOIM domu! Kevin nie będzie sam, towarzyszyć mu będą muzycy Szczecin Jazz. 

Co zrobić, żeby wygrać?

To proste! Zrób zdjęcie, którym przekonasz Kevina, żeby wystąpił właśnie u Ciebie. 

Masz do wyboru:

1) selfie w ulubionym miejscu Twojego domu

2) selfie z osobami, które zaprosisz na domówkę

3) selfie z Twoją ulubioną potrawą, którą chciałbyś poczęstować Kevina

KEVIN MAHOGANY wokalista jazzowy, pedagog. Pochodzi podobnie jak Deborah Brown z Kansas City. To właśnie tam  uczył się swingować jak Charlie Parker, śpiewać bluesa jak Big Joe Turner, i kołysać ballady jak Lester Young; nagrywał płyty z największymi gwiazdami światowego jazzu m.in.: T.S. Monk, The Ray Brown Trio, Marlena Shaw czy Elvin Jones. Mahogany zadebiutował na ekranie w filmie Roberta Altmana „Kansas City”. Jego utwór znalazł się również na ścieżce dźwiękowej do tego filmu. Wokalista znany jest również jako wyjątkowy nauczyciel i mistrz. Uczy w Berklee College of Music w Bostonie i University of Miami. W 2001 roku otrzymał tytuł doktora Honoris Causa. Usłyszeć go można na najnowszej płycie Deborah Brown i Sylwestra Ostrowskiego „Kansas City Here I Come”.

Zdjęcie należy przesłać na adres e-mailowy: wydarzenia@saa.pl. Na zdjęcia czekamy do 16 stycznia do godz. 23.30. Spośród nadesłanych zdjęć zostaną wybrane 3, które następnie zostaną opublikowane na profilu FB Szczecin Jazz a zwycięzcą zostanie autor zdjęcia, które zdobędzie największą liczbę reakcji.

Koncert u wyłonionego zwycięzcy odbędzie się 21 stycznia br.

Głosowanie na profilu FB Szczecin Jazz do 19 stycznia br. do godz. 11.00

Termin rozstrzygnięcia konkursu 19 stycznia br. o godz. 12.00

Regulamin konkursu 

 

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2017 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.