Wydarzenia

Jazz w przedszkolu

13Październik 2017

Szczecin Jazz rozpędza się na dobre. Przyjdzie i do Ciebie. Kolejna akcja happeningowa i zapowiedź kolejnej gwiazdy przyszłorocznej edycji Szczecin Jazz przed nami.

W poniedziałek 16. października o godz. 12.00, w SENSE Przedszkolu Terapeutycznym, przy ul. Miodowa 57 (Osów) odbędzie się granie i śpiewanie, czyli "Jazz dla dzieciaków" w przedszkolu. Podczas muzycznego spotkania dzieciom zagra Jona Ardyn i Sylwek Ostrowski. A od środy  18. Października,   rozpocznie się sprzedaż biletów na koncert następcy Milesa Davisa, mistrza trąbki Wallace Roneya, który wystąpi w Filharmonii w Szczecinie w dn. 12 marca 2018 r. Bilety dostępne na bilety.fm

Poniedziałkowa akcja jest kontynuacją działań pt.  "Jazz comes to you", które towarzyszą festiwalowi od początku,. Organizatorzy wychodzą z jazzem w niestandardowe przestrzenie i środowiska. W tym roku mieliśmy już np. okazję podróżować po Szczecinie z wyśmienitymi muzykami w jazzowym tramwaju.

"Jazz dla dzieciaków" to kontynuacja spotkań z dzieciakami. Tym razem w jazz zaprezentowany zostanie dzieciom z przedszkola terapeutycznego. W placówce tej uczą się dzieci autystyczne i z Zespołem Aspergera. Nasza akcja ma na celu pokazanie, że muzyka jazzowa potrafi przekraczać wszelkie bariery.

 

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.