Wydarzenia

Jazzowa potańcówka na rozpoczęcie roku [WIDEO]

01stycznia 2018

Inauguracja festiwalu Szczecin Jazz 2018 odbyła się tak szybko, jak to tylko było możliwe - w Nowy Rok​. Jazzowa potańcówka przyciągnęła do Teatru Letniego pierwszych amatorów tańca w plenerze. Zabawę poprowadził band Sylwestra Ostrowskiego, "Szczecinianie" oraz "Lindyhop". Humor i pogoda dopisały!

"Zawsze wychodzimy do widzów niestandardowo i skutecznie - powiedział TVP pytany o ideę potańcówki dyrektor artystyczny festiwalu, Sylwester Ostrowski - Lubimy improwizować i z pewnością tak też jest w tej edycji. W przeszłości graliśmy na lodowisku, w tramwaju, w prywatnych mieszkaniach. Będziemy zaskakiwać tak dalej".

Potańcówka połączyła pokolenia i gatunki muzyczne. Do jazzowego oberka tańczyli starsi i młodsi. Jak niektórzy zgodnie stwierdzili, była to wspaniała okazja do zrzucenia poświątecznych kilogramów :-)

Zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z wydarzenia:

A także zdjęć w naszej galerii.

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.