Wydarzenia

Kevin uratowany w Szczecinie. Nie był sam w domu!

21stycznia 2017

Amerykański jazzman Kevin Mahogany zagrał koncert w prywatnym mieszkaniu na Pomorzanach, u zwycięzcy konkursu organizowanego w ramach festiwalu Szczecin Jazz 2017.

Czy dwupokojowe mieszkanie, na czwartym piętrze, w bloku, to dobra przestrzeń na koncert? Jak najbardziej! W minioną sobotę (21 stycznia) właśnie w takiej przestrzeni można było usłyszeć znanego wokalistę jazzowego z Kansans City Kevina Mahoganego wraz z zespołem.

- Nie ma różnicy w graniu na hali i w małym mieszkaniu. Dopóki ludziom podoba się muzyka, to nie ma znaczenia gdzie gramy – mówił Kevin Mahogany. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

Festiwal Szczecin Jazz  (1-12.03.2017) zbliża się wielkimi krokami. Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji i przede wszystkim dobrej muzyki.

- W programie festiwalu jest wiele punktów takich jak ten – mówił Sylwester Ostrowski – Idziemy do domu, do kościoła, na dyskotekę, po za tymi koncertami w filharmonii.

KEVIN MAHOGANY wokalista jazzowy, pedagog. Pochodzi podobnie jak Deborah Brown z Kansas City, zadebiutował na ekranie w filmie Roberta Altmana „Kansas City”. Jego utwór znalazł się również na ścieżce dźwiękowej do tego filmu.

Wokalista znany jest również jako wyjątkowy nauczyciel i mistrz. Uczy w Berklee College of Music w Bostonie i University of Miami.

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2017 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.