Wydarzenia

Keyon Harrold gwiazda Szczecin Jazz 2017 zagra podczas finału Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24

09Październik 2017

Keyon Harrold gwiazda Szczecin Jazz 2017 zagra podczas finału Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24

Keyon Harrold- trębacz, producent muzyczny, aranżer, songwriter. Nazwany przez Wyntona Marsalisa „przyszłością trąbki”. Jeden z najbardziej obiecujących trębaczy młodego pokolenia. Gra jazz, R&B, pop, gospel, blues i hip-hop. Koncertował i nagrywał płyty z największymi artystami i zespołami z całego świata m.in.  Jay-Z, Beyonce, Common, Erykah Badu, Lauryn Hill, Rihanna, Gregory Porter, D’Angelo oraz Billy Harper, Robert Glasper czy 50cent. Jest współtwórcą albumu „Night Black Summer” autorstwa ikony R & B Maxwell, która zdobyła dwie nagrody Grammy. Kolejnym wielkim sukcesem Harrolda jest nagranie ścieżki trąbki w filmie “Miles Ahead” o Milesie Davisie w reżyserii Don Cheadle. Keyon wygrał w Szczecinie w 2004 konkurs improwizacji “Zmagania Jazzowe”. 

W tym roku wydał nową płytę "The Mugician". Jako że słowo "Mugician" jest skromną kombinacją słów muzyki i magika, album ten jest połączeniem elektryzującego stylu Keyona, z różnymi muzycznymi stylami w od jazzu, po przez hip-hopu, blues, rock, reggae i rap. Właśnie w tym cała magia, i tylko Kyein Harrold mógł tak płynnie połączyć wszystkie style w muzyczne arcydzieło. Nowy album powstawał przy współpracy takich muzycznych gwiazd jak Gary Clark Jr., Big K.R.I.T., Bilal, Pharoahe Monch i Robert Glasper. Jak możemy określić nowy album? Pełen melodyjnego śpiewu, duchowych ballad przez bombowe i melodyjne rytmy. Muzyczne aranżacje Keyona wyrażają różne sposoby słuchania muzyki w 2017 roku.

Koncert Keyona Harrolda zakończy 3 dni Targów Muzycznych Co Jest Grane 24.
Niedziela, 12 listopada, godz. 20.00, Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie, Plac Defilad 1.4

BILETY

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.