Wydarzenia

Keyon Harrold - zainauguruje Szczecin Jazz 2017

01marca 2017

Muzyczna rewelacja - Keyon Harrold, trębacz i producent muzyczny Jay-Z, Beyoncé, Mary J Blige, Rihanna, Maxwell i wielu innych gwiazd zainauguruje Szczecin Jazz 2017. Koncert już za pięć miesięcy - 1 marca 2017 w Filharmonii w Szczecinie. Bilety do nabycia na portalu bilety.fm

„Keyon’a z naszym miastem wiąże wygrana w konkursie Zmagania Jazzowe w 2004 r.” mówi Sylwester Ostrowski, szef artystyczny Szczecin Jazz. „Jego kariera rozwija się imponująco. To jest najlepszy moment aby zaprezentować tego wspaniałego muzyka na szczecińskim festiwalu w nowej, gwiazdorskiej odsłonie”.

Do polskich kin wszedł właśnie film Don Cheadle’a pt. Miles Ahead, opowiadający historię największej gwiazdy w historii jazzu Mileasa Davisa. Również w produkcji tego dzieła brał udział Keyon Harrold, nagrywając wszystkie partie trąbki (poza użytymi oryginalnymi partiami Milesa) i przygotowując do roli aktorskiej „trębacza” odtwórcę głównej roli Don Cheadle’a.

Na festiwal Szczecin Jazz 2017 zaprasza Szczecińska Agencja Artystyczna.  

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2017 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.