Wydarzenia

Konkurs - Zabierz paczkę na Keyona

30stycznia 2017

Wygraj bilety dla siebie i Twojej paczki!

Możesz wygrać bilety na koncert festiwalu Szczecin Jazz. Masz szansę zorganizować niesamowity wieczór dla swojej paczki przyjaciół. Trzeba wysłać grupowe zdjęcie ze znajomymi lub rodziną, których chcesz zabrać na koncert Keyona Harrolda.

Nagrodą główną w konkursie jest 6 biletów na koncert Keyona Harrolda, w dniu  1 marca 2017 g. 20.00 w Filharmonii w Szczecinie

Tematem zdjęcia konkursowego jest grupowe foto ze znajomymi lub rodziną, których chcecie zabrać na koncert.

Zdjęcie konkursowe należy przesłać na adres mailowy wydarzenia@saa.pl do dnia 10 lutego br. do godz. 23.30., w tytule wpisując  KONKURS „KEYON HARROLD”. Można zgłosić tylko jedno zdjęcie.

Spośród nadesłanych prac organizatorzy konkursu wybiorą 3 najlepsze zdjęcia, które opublikowane zostaną na Fanpagu Facebook Szczecin Jazz. Zwycięzcą zostanie autor zdjęcia, które zgromadzi jak najwięcej reakcji na wspomnianym fanpage, do dnia 17 lutego br. do godz. 11.00.

Ogłoszenie wyników nastąpi 17 lutego br. o godz. 11.10 na profilu FB Szczecin Jazz.

Uczestnikami konkursu mogą być tylko osoby pełnoletnie , zamieszkałe na ternie obszaru metropolitarnego miasta Szczecin.

Regulamin konkursu

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2017 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.