Wydarzenia

Piękny jazz dla wszystkich Pań

09lutego 2018

8. marca w Dzień Kobiet, mamy niespodziankę dla wszystkich Pań. Zapraszamy do Trafostacji Sztuki na koncert Ladies Jazz Day. Wystąpią Sylvia Cuenca z zespołem złożonym z samych kobiet oraz wokalistą Michael Mwenso. Dla Pań bilety w atrakcyjnej, specjalnej cenie. Szczegóły na bilety.fm 

Na scenie w Trafo pojawi się niesamowita para.  Michael Mwenso, niezależnie od tego, czy pełni rolę wokalisty, konferansjera, showmana czy impresario, przekazuje wyrafinowanie i spontaniczność hardcorowego jazzu i folklorystycznych korzeni muzyki dzięki nienagannemu rzemiosłu, kreatywności i stylowi komunikacji. I ona Sylvia Cuenca, aktywna perkusistka na nowojorskiej scenie jazzowej, która wnosi olbrzymi wkład w znakomite występy, i jej zespół, złożony z samych kobiet.

On najczęściej występuje jako dyrygent lub wodzirej grupy Michaela Mwenso i The Shakes, rewii składającej się z trzech do pięciu wokalistów (w skład której wchodzi on sam, Brianna Thomas, Charenee Wade i Vuyo Sotashe) oraz zespołu, który obejmuje wschodzące gwiazdy, takie jak perkusiści Joe Saylor i Jamison Ross, pianista Chris Pattishall, trębacze Alphonso Horne i Bruce Harris, i tenorowy saksofonista Tivon Pennicott.

Ona od 4 lat ma zaszczyt dzielenia się sceną z legendarnym saksofonistą Joe Henderson`em, zaś od 17 lat współpracuje z legendą trąbki Clark`iem Terry`m. A teraz w Szczecinie, 8 marca zaprezentują coś nowego: Ladies Jazz Day. Sylvia Cuenca all females Quartet with Michael Mwenso.

Sylvia Cuenca all females Quartet & Michael Mwenso
8 marca, godz. 20.00, Trafostacja Sztuki
Bilety: panie 40 zł, panowie 80 zł

KUB BILET

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.