Wydarzenia

Premiera płyty Keyona Harrolda "The Mugician"

22Wrzesień 2017

W niedzielę w legendarnym Blue Note Jazz Club NYC gwiazda tegorocznego Szczecin Jazz, Keyon Harrold premierowo przedstawi swoją najnowszą płytę "The Mugician".  Dla fanów Szczecin Jazz ekskluzywne video z koncertu który odbył się na naszym festiwalu 2.03.2017 

Jako że słowo "Mugician" jest skromną kombinacją słów muzyki i magika, album ten jest połączeniem elektryzującego stylu Keyona, z różnymi muzycznymi stylami w od jazzu, po przez hip-hopu, blues, rock, reggae i rap. Właśnie w tym cała magia, i tylko Kyein Harrold mógł tak płynnie połączyć wszystkie style w muzyczne arcydzieło. Nowy album powstawał przy współpracy takich muzycznych gwiazd jak Gary Clark Jr., Big K.R.I.T., Bilal, Pharoahe Monch i Robert Glasper. Jak możemy określić nowy album? Pełen melodyjnego śpiewu, duchowych ballad przez bombowe i melodyjne rytmy. Muzyczne aranżacje Keyona wyrażają różne sposoby słuchania muzyki w 2017 roku.
 

Keyon Harrold - tp
Masa Yuki Hirano - p
Nir Felder - g
Kris Funn - b
Charles Haynes - dr 
feat. 
Sylwester Ostrowski - ts

Recorded on Szczecin Jazz Festival, Poland, Europe - March 2nd, 2017.

Video by Piotr Sawinski, Radio Szczecin.

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.