Wydarzenia

Szczecin Jazz w stolycy

10Listopada 2017

Keyon Harrold i Sylwek Ostrowski na Europejskich Targach Muzycznych oraz w Trójkowej "Markomani" Marka Niedźwieckiego.

Koncert Szczecin Jazzu zakończy tegoroczne Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24. Keyon Harrold i Sylwek Ostrowski jako headlinerzy zagrają koncert na finale targów promując szczeciński festiwal. A obok takich artystów jak Andrzej Piaseczny, De Mono, Natalia Nykiel, Michał Urbaniak, Dorota Miśkiewicz wezmą udział w serii spotkań i paneli podczas ich trwania. 

Przypomnijmy, iż Europejskie Targi Muzyczne "Co Jest Grane 24" to cykliczna impreza dedykowana polskiej branży muzycznej, podczas której prezentują się znany gwiazdy oraz grupy i zespoły muzyczne próbujące swoich sił w branży. W programie imprezy jest wiele ciekawych punktów jak spotkania z artystami, panele, warsztaty, show casy czy wymienialnie płyt. Jednak najważniejsze, skupiające największą uwagę są zawsze koncerty, w tym koncert główny, kończący całą imprezę, który w tym roku przypada artystom Szczecin Jazz. Tradycją jest również fakt, że miejscem targów jest warszawski Pałac Kultury i Nauki. 

Co będziemy mogli usłyszeć w wykonaniu Harrolda i Ostrowskiego? Utwory z najnowszej płyty amerykańskiego trębacza "The Mugician", którą z wielkim impetem na rynek wprowadził Sony Music a legendarny "The Rollingstone Magazine" zaliczył do 10 najważniejszych i zjawiskowych wydarzeń nowych światowych gwiazd. 

Start koncertu: g. 20.00

Data: 12.11.2017 niedziela

Miejsce: Teatr Studio, PKiN Warszawa.

 

Keyona Harrolda i Sylwka Ostrowskiego będzie można posłuchać w radiowej Trójce u Marka Niedźwieckiego. 

Artyści będą gośćmi specjalnymi w audycji Markomania, w sobotę 11 listopada o g. 12.00.  

 

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.