Wydarzenia

Taneczny krok w nowy rok!

20Grudnia 2017

W poniedziałek 1 stycznia 2018 r. odbędzie się pierwsza potańcówka w nowym roku. Szczecin Jazz zaprasza wszystkich chętnych na godz. 13.00 do Teatru Letniego im. Heleny Majdaniec w Szczecinie.

Zatańczyć swing krokiem kujawiaka. To niemożliwe? Z ekipą Szczecin Jazz wszystko jest możliwe! Zespół Pieśni i Tańca "Szczecinianie" i swing dancerzy  "Lindy Hop Szczecin" tanecznym krokiem do muzyki jazzmana Sylwka Ostrowskiego powitają nowy rok.  

"Zacznij nowy rok bez bolącej głowy. Zdrowo i swingowo" - zachęca pogodnie Sylwester Ostrowski i dodaje: "Denerwujesz się sam na siebie że za dużo zjadłeś na święta? No trudno, tak już jest. Ale 1 stycznia wstawaj i z nami dawaj taneczny krok w nowy rok". Z kolei szef "Szczecinian" Krzysztof Kamiński śmiejąc się dodaje - "Zatańczymy i nauczymy wszystkich chętnych kujawiaka, oberka i mazura do swingowych dźwięków, które zagra Sylwka rura!".

Przypomnijmy, iż Szczecin Jazz przyzwyczaił nas już do nietypowych, wesołych happeningów promujących dobrą muzykę i festiwal. W ramach hasła "Jazz comes to you" odbyły się już "Jazz na łyżwach", "Jazzowa domówka", "Baby Jazz" i wiele innych fajnych wydarzeń. Organizatorzy zapowiadają, że tak będzie i tym razem żartując, że tym razem "Sylwester będzie 1 stycznia"

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.