Wydarzenia

Tramwajówka! Co to była za impreza.

02Październik 2017

O godzinie 18 na torowisko przy ul. Potulickiej wjechał muzyczny tramwaj Szczecin Jazz. Gości powitał solówką Sylwek Ostrowski. W tramwaju na gości czekała ekpia Detroit Techno oraz masa przysmaków.

Wspólnie wyruszyliśmy w muzuczną podróż, były zdjęcia z Polaroida, autografy, niezwykłe rozmowy. Po przejechaniu przez centrum miasta, tramwaj powrócił na ulicę Potulicką, gdzie muzycy dali niezapomniany koncert. Zaproszeni goście bawili się wyśmienicie.

Na instrumentach klawiszowych zagrał Kelvin Sholar, na basie Charles Sammons, na saksofonie Sylwester Ostrowski, a na wolkalu Yah Supreme. Za konsolą stał DJ Tomek, który wprowadzał gości w imprezowy klimat. 

Koncert w szczecińskim tramwaju był też specjalną promocją festiwalu Szczecin Jazz 2018, który odbędzie się w dniach od 26 lutego do 12 marca przyszłego roku. Podczas trzeciej edycji festiwalu wystąpią: król swingu z Kansas City, saksofonista Bobby Watson i gwiazda pop-jazzu, kanadyjski wokalista Gino Vannelli.

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.