Wydarzenia

Wielka Szczecin Jazz(owa) rodzina

02marca 2018

W hotelu Dana odbyło się spotkanie, bardzo nietypowe, inspirujące, wręcz zaskakujące. Czyli takie jaki jest  jazz. Z dziennikarzami spotkały się gwiazdy i organizatorzy najbliższego, sobotniego koncertu (3. marca) Gali Legalnej Kultury.

Z niecierpliwością czekam na to co się wydarzy – mówił Sylwester Ostrowski dyrektor artystyczny festiwalu Szczecin Jazz- Chcemy się bawić jazzem, ale jednocześnie przekazać pozytywne treści, jakie idą za Legalną Kulturą i Szczecin Jazz.

To olbrzymi zaszczyt dla mnie że mogę uczestniczyć w tym przedsięwzięciu – powiedziała Anna Dereszowska ambasadorka Legalnej Kultury – Stres jest wielki, ale jednocześnie  czuję tez ogromne szczęście. Jestem bardzo szczęśliwa, ze jestem w Szczecinie. Jazz polega na improwizacji, jest zabawą, dobrą energią i my jej dużo i chcemy tym się dzielić.

Danuta Stenka, która również jest ambasadorką Legalnej Kultury, nie kryje, że lubi przyjeżdżać do Szczecina – Ilekroć tutaj przyjeżdżam, mam wrażenie że wracam do domu. A co do sobotniego występu, mój strach jest równy ciekawości.  – dodaje z uśmiechem.

Zapraszamy w sobotę 3. marca Gala Legalnej Kultury & 60 lat jazzu w Szczecinie godz. 20.00, Filharmonia w Szczecinie.

 

Bilety

Bilety do nabycia na www.bilety.fm

Kontakt

Szczecińska Agencja Artystyczna

al. Wojska Polskiego 64
70-479 Szczecin
tel. 91 431 95 77
www.saa.pl
e-mail: i.igielska@saa.pl
facebook: Szczecińska Agencja Artystyczna

Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa

e-mail: sojazz.ostrowski@gmail.com
e-mail: giniewska.a@gmail.com
facebook: SO Jazz
Copyright © 2018 Szczecińska Agencja Artystyczna. All rights reserved. Wszelkie prawa autorskie podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie, wykorzystywanie w części lub całości jest zabronione.