Avishai Cohen

Avishai Cohen Trio ‘Arvoles”

Vincent Herring, Bobby Watson, Gary Bartz

Opening act: "Bird at 100”

Billy Harper & The Cookers

Jazz Struggle at 20

SZCZECIN JAZZ 2019

On 12-25 March 2020, the 5th edition of the Szczecin Jazz Festival will take place. 

Vincent Herring, Bobby Watson, Gary Bart, Billy Harper & The Cookers, Avishai Cohen Trio ‘Arvoles”.

More
Program

Program

JAZZ IS MORE // ARTISTS

Find us

Stay tuned

Przekładamy Szczecin Jazz 2020

Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników festiwalu Szczecin Jazz 2020 jest dla nas priorytetem. W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego i Urzędu Miasta Szczecin zdecydowaliśmy o przełożeniu wszystkich koncertów Szczecin Jazz 2020. Terminy koncertów podamy w późniejszym czasie.

Każda agencja współpracująca przy tegorocznym festiwalu, potwierdziła chęć dalszej współpracy i możliwość przeniesienia koncertów na inne terminy w 2020 roku.

Zakupione bilety pozostają ważne i będą obowiązywać na koncerty w późniejszych terminach. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Istnieje oczywiście możliwość zwrotu biletów.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów biletów otrzymają Państwo mailowo od naszego partnera - bilety.fm. Zwroty odbywają się w taki sam sposób w jaki dokonano zakupu (przelew/karta) i nie wymagają od Państwa żadnych dodatkowych dyspozycji. Prosimy jedynie o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z duża ilością odwołanych/przeniesionych imprez.

Wszystkich gości, którzy wybierali się na galę Szczecin Jazz 2020 przepraszamy za zaistniałą sytuację, prosząc jednocześnie o zrozumienie.
...

22 9

Już 23 marca w Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zapraszamy na muzyczne spotkanie gwiazd nowojorskiej sceny jazzowej trębacza Freddie Hendrixa wspieranego przez pianistkę Miki Hayama ze szczecińskim Big Bandem. Bilety do nabycia: http://bit.ly/HENDRIX_SJ_2020

#SzczecinJazz #Szczecin #jazz #2020 #SzczecinLove #muzyka #koncert #SAA
...

29 1

Szczecin Jazz 2020 rozpoczynamy! Przyszłoroczny festiwal Szczecin Jazz odbędzie się w dniach 12-25 marca 2020 r. A zaczynamy z wielkiego "C"

Avishai Cohen uznawany jest za jednego ze 100 najbardziej wpływowych basistów XX wieku. Przez ostatnie dwie dekady występował i skradał serca publiczności na całym świecie. Avishai Cohen to nie tylko basista, ale i wokalista oraz, kompozytor. Na początku tego roku Avishai nagrał swój najnowszy album zatytułowany „Arvoles" w ulubionych studiach Nilento w Szwecji. Album ten jest wyraźnie utożsamiany z jego unikalnym DNA i niezwykłym rytmem nazywanym sercem Avishai. Krytycy z uznaniem przyjęli nową płytę: „Surowa energia, zręczny i płynny styl oraz twarde i mocne nuty łączą się w mistrzowskie brzmienie w połączeniu z najlepiej rozpoznawalnym dźwiękiem kontrabasu we współczesnej muzyce" „Arvoles" oznacza „Drzewa" w Ladino (starożytny język używany przez sefardyjskie ludy diaspory) Nie przypadkowo Avishai będzie gościem 5 edycji Szczecin Jazz, ponieważ w 2020 roku będzie obchodził swoje urodziny i z tej okazji planuje wykonać 50 koncertów w 50 krajach na całym świecie.

Avishai wystąpi podczas Szczecin Jazz 2020 ze swoim dynamicznym trio: pianistą i kompozytorem Elchinem Shirinovem z Azerbejdżanu, a także kreatywnym i charakterystycznym Noam David, perkusistą i kompozytorem, który zapewnia bogaty styl i złożone brzmienia rytmiczne.

Avishai Cohen – bass, vocals
Elchin Shirinov - piano
Noam David – drums
...

52 2

@lizzwrightmusic i jej niesamowity głos oczarował widzów zgromadzonych w @filharmoniaszn

#szczecinjazz #szczecin #jazz #2019 #SzczecinJazz #koncert #muzyka #music #jazzforum #Showcase #jfs2019
...

47 1

@keyonharrold and @sylwek_jazz what a duo 🎺🎷👏😍🎼 Niesamowity występ podczas finału @jazz.forum Showcase powered by Szczecin Jazz

#szczecinjazz #szczecin #jazz #2019 #SzczecinLove #SAA #muzyka #koncert #filharmoniaszczecin #jazzforum #Showcase #jfs2019
...

52 1

Marcin Wasilewski Trio na Jazz Forum Showcase powered by Szczecin Jazz

#jfs2019 #szczecin #jazz #szczecinjazz #2019 #SzczecinLove #Szczecin #SAA #muzyka #koncert #filharmoniaszczecin #akademiasztuki
...

34 0

@lizzwrightmusic @keyonharrold #culturerevolution JAZZ FORUM Showcase powered by Szczecin Jazz #szczecinnjazz Szczecin Jazz getting ready 😎 ...

41 1

@jazz.forum Showcase powred by Szczecin Jazz
#szczecinjazz #2019 #SzczecinLove #Szczecin #SAA #muzyka #koncert #jazz #jazzforum #Showcase #jfs2019
...

18 1
This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for szczecin_jazz is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.