Avishai Cohen

Avishai Cohen Trio ‘Arvoles”

Vincent Herring, Bobby Watson, Gary Bartz

Opening act: "Bird at 100”

Billy Harper & The Cookers

Jazz Struggle at 20

SZCZECIN JAZZ 2019

On 12-25 March 2020, the 5th edition of the Szczecin Jazz Festival will take place. 

Vincent Herring, Bobby Watson, Gary Bart, Billy Harper & The Cookers, Avishai Cohen Trio ‘Arvoles”.

More
Program

Program

JAZZ IS MORE // ARTISTS

Find us

Stay tuned

Przekładamy Szczecin Jazz 2020

Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników festiwalu Szczecin Jazz 2020 jest dla nas priorytetem. W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym i rekomendacjami Głównego Inspektora Sanitarnego i Urzędu Miasta Szczecin zdecydowaliśmy o przełożeniu wszystkich koncertów Szczecin Jazz 2020. Terminy koncertów podamy w późniejszym czasie.

Każda agencja współpracująca przy tegorocznym festiwalu, potwierdziła chęć dalszej współpracy i możliwość przeniesienia koncertów na inne terminy w 2020 roku.

Zakupione bilety pozostają ważne i będą obowiązywać na koncerty w późniejszych terminach. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Istnieje oczywiście możliwość zwrotu biletów.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów biletów otrzymają Państwo mailowo od naszego partnera - bilety.fm. Zwroty odbywają się w taki sam sposób w jaki dokonano zakupu (przelew/karta) i nie wymagają od Państwa żadnych dodatkowych dyspozycji. Prosimy jedynie o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z duża ilością odwołanych/przeniesionych imprez.

Wszystkich gości, którzy wybierali się na galę Szczecin Jazz 2020 przepraszamy za zaistniałą sytuację, prosząc jednocześnie o zrozumienie.
...

22 9

Już 23 marca w Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zapraszamy na muzyczne spotkanie gwiazd nowojorskiej sceny jazzowej trębacza Freddie Hendrixa wspieranego przez pianistkę Miki Hayama ze szczecińskim Big Bandem. Bilety do nabycia: http://bit.ly/HENDRIX_SJ_2020

#SzczecinJazz #Szczecin #jazz #2020 #SzczecinLove #muzyka #koncert #SAA
...

29 1

Szczecin Jazz 2020 rozpoczynamy! Przyszłoroczny festiwal Szczecin Jazz odbędzie się w dniach 12-25 marca 2020 r. A zaczynamy z wielkiego "C"

Avishai Cohen uznawany jest za jednego ze 100 najbardziej wpływowych basistów XX wieku. Przez ostatnie dwie dekady występował i skradał serca publiczności na całym świecie. Avishai Cohen to nie tylko basista, ale i wokalista oraz, kompozytor. Na początku tego roku Avishai nagrał swój najnowszy album zatytułowany „Arvoles" w ulubionych studiach Nilento w Szwecji. Album ten jest wyraźnie utożsamiany z jego unikalnym DNA i niezwykłym rytmem nazywanym sercem Avishai. Krytycy z uznaniem przyjęli nową płytę: „Surowa energia, zręczny i płynny styl oraz twarde i mocne nuty łączą się w mistrzowskie brzmienie w połączeniu z najlepiej rozpoznawalnym dźwiękiem kontrabasu we współczesnej muzyce" „Arvoles" oznacza „Drzewa" w Ladino (starożytny język używany przez sefardyjskie ludy diaspory) Nie przypadkowo Avishai będzie gościem 5 edycji Szczecin Jazz, ponieważ w 2020 roku będzie obchodził swoje urodziny i z tej okazji planuje wykonać 50 koncertów w 50 krajach na całym świecie.

Avishai wystąpi podczas Szczecin Jazz 2020 ze swoim dynamicznym trio: pianistą i kompozytorem Elchinem Shirinovem z Azerbejdżanu, a także kreatywnym i charakterystycznym Noam David, perkusistą i kompozytorem, który zapewnia bogaty styl i złożone brzmienia rytmiczne.

Avishai Cohen – bass, vocals
Elchin Shirinov - piano
Noam David – drums
...

52 2

@lizzwrightmusic i jej niesamowity głos oczarował widzów zgromadzonych w @filharmoniaszn

#szczecinjazz #szczecin #jazz #2019 #SzczecinJazz #koncert #muzyka #music #jazzforum #Showcase #jfs2019
...

47 1

@keyonharrold and @sylwek_jazz what a duo 🎺🎷👏😍🎼 Niesamowity występ podczas finału @jazz.forum Showcase powered by Szczecin Jazz

#szczecinjazz #szczecin #jazz #2019 #SzczecinLove #SAA #muzyka #koncert #filharmoniaszczecin #jazzforum #Showcase #jfs2019
...

52 1

Marcin Wasilewski Trio na Jazz Forum Showcase powered by Szczecin Jazz

#jfs2019 #szczecin #jazz #szczecinjazz #2019 #SzczecinLove #Szczecin #SAA #muzyka #koncert #filharmoniaszczecin #akademiasztuki
...

34 0

@lizzwrightmusic @keyonharrold #culturerevolution JAZZ FORUM Showcase powered by Szczecin Jazz #szczecinnjazz Szczecin Jazz getting ready 😎 ...

41 1

@jazz.forum Showcase powred by Szczecin Jazz
#szczecinjazz #2019 #SzczecinLove #Szczecin #SAA #muzyka #koncert #jazz #jazzforum #Showcase #jfs2019
...

18 1
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.